İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

Norm Sporting Goods, siz değerli tüketicilerin haklarını korumakta ve satış sonrası memnuniyetinizi en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı herhangi bir şikayetiniz olması durumunda, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde iletişim bilgilerimizde yer alan mail adresi. kontak formu ya da Whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçerek, aşağıda belirtilen koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanarak iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin kargo sürecinde zarar görmesi durumunda, (bozulma, ezilme, kırılma vb.) ürünleri teslim almayınız ve ayıplı olduğuna dair tutanak ile kargo firmasına geri veriniz.Teslim alınan ürünlerin ayıplı olması durumunda fotoğrafının çekilerek info@normsporting.com’a ya da Whatsapp destek hattımıza iletilmesi gerekir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;


– İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir not göndermeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

-Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri uyarınca cayma süresi sona erdikten sonra ürün iade talepleri kabul edilmemektedir.

NORM TRADING DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ
Adres: İstasyon Mah. İbrahimağa Sokak No 21/A Tuzla, İstanbul, Türkiye

Whatsapp: 0505-384-8486

Mail: info@normsporting.com